پشتیبانی آنلاین
 
برنامه های کاربردی

winrar 32 farsi

پرداخت از طریق کلیه کارت های بانکی کشور

 
آخرین مطالب

آدرس وبسایت مراکز پیام نور در استان … ادامه مطلب

منابع درسی و لیست ارائه دروس مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۷-۹۶ اعلام شد
این لیست در صورت هرگونه تغییر به صورت خودکار به روز رسانی می شود … ادامه مطلب

افزایش سقف نمره میان ترم از 6 به 8 نمره/ کاهش تعداد صفحات منابع درسی به ازای هر واحد … ادامه مطلب

دانشجویان دانشگاه پیام نور برای فارغ التحصیلی باید مدارک لازم را تهیه و مراحل مربوطه را انجام دهند … ادامه مطلب

سوالات متدوال دانشجویان پیام نور (بخش دوم) … ادامه مطلب

سوالات متدوال دانشجویان پیام نور (بخش اول) … ادامه مطلب

فرم هاي پژوهشي دانشگاه پیام نور … ادامه مطلب

آيين نامه هاي اداري و برنامه ريزي دانشگاه پیام نور … ادامه مطلب

آئين نامه هاي دانشجویی دانشگاه پیام نور … ادامه مطلب

آئين نامه هاي فناوري و پژوهش دانشگاه پیام نور … ادامه مطلب

فرآیند اجرایی آموزش الکترونیکی در دانشگاه پیام نور … ادامه مطلب

راهنمای استفاده از سامانه یادگیری الکترونیکی(LMS) و کلاس مجازی(VC) … ادامه مطلب

آغاز ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه پیام نورادامه مطلب

دومین همایش ملی و چهارمین نمایشگاه تخصصی آموزش محیط زیست 4 و 5 بهمن ماه سال جاری در سالن اجتماعات سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور برگزار می شود … ادامه مطلب

تمدید مهلت ثبت نام آزمون دوره دکتری تخصصی مرکز بین الملل- شعبه دبی تا 7 آبان … ادامه مطلب

سبد خرید فایل
0 فایل
 
دسته بندی فایل ها
 

ادامه تحصیل ایثارگران

دانشگاه پیام نور بستر مناسبی برای ادامه تحصیل ایثارگران است.

 رئیس دانشگاه پیام نور مرکز نجف آباد:
رئیس دانشگاه پیام نور مرکز نجف آباد ضمن اشاره به اینکه دانشگاه پیام نور بستر مناسبی برای ادامه تحصیل ایثارگران می باشد ابراز امیدواری کرد که با راهنمایی و مشاوره بنیاد شهید در آشنا کردن ایثارگران با دانشگاه پیام نور برای ثبت نام در مراکز این دانشگاه، گامی در اعتلای تحصیلی این عزیزان برداشته شود.

 معاون آموزشی دانشگاه پیام نور مرکز نجف آبادنیز  گفت: نسل گذشته به عنوان شاهدان عینی  دوران دفاع مقدس باید رشادتها و ایثارگری های  شهدای بزرگوار را برای نسل حال تبیین کنند زیرا یکی از عوامل بقاء و پایداری انقلاب غیرت و از خود گذشتگی شهداء و ایستادگی در مقابل ظالمان و متجاوزان است. خانم دکتر انتشاری ، همچنین اهمیت تحصیل در دانشگاه پیام نور را در اصل تساوی و عدم تبعیض بین کلیه دانشجویان از قبیل فرزندان شاهد و ایثارگر و عموم دانشجویان در امتحانات پایانی دانست.

 معاون فرهنگی بنیاد شهید استان اصفهان ضمن تسلیت ایام سوگواری امام حسین (ع) گفت: نهضت حضرت امام (ره) همان ادامه نهضت امام حسین(ع) است و اهداف امام حسین(ع) هدف ما و امت اسلامی جهان است .  قریشی در ادامه ضمن اشاره به رسالت نظام در مقابل جامعه ایثارگری اعلام کرد از 16000 دانشجوی شاهد و ایثارگر ما 1000 نفر در مقطع دکترا و تخصص در حال تحصیل هستند و آنها بدون اعمال سهمیه  به مقامات عالی رسیده اند. در واقع 17% جامعه ایثارگری ممتاز هستند و ما باید این موضوع را برای مردم فهیم تبیین کنیم که آنها با تلاش خود به این جایگاه علمی رسیده اند.

قریشی بر مبارزه با جنگ نرم دشمن با تعهد و مدیریت  اسلامی تاکید کرد و اظهار داشت باید فرهنگ اسلامی را ارتقاء داده و با دشمن مقابله شود. معاون فرهنگی بنیاد شهید استان اصفهان ضمن محکوم نمودن فاجعه منا و محکومیت جاهلیت زمانه آل سعود ،الگو گیری از رسالت حضرت زینب(س) در بین فرزندان ایثار گر را مورد تاکید قرار داد. از دیگر نکات مورد تاکید  قریشی ،حمایت از نخبگان علمی در بنیاد شهید و عضویت دانشجویان شاهد و ایثارگر در انجمنها و تشکلهای دانشجویی بود.گفتنی است ،همایش دانشجویان شاهدوایثارگردانشگاه پیام نور مرکز نجف آباد باهدف بررسی رفع مشکلات ثبت نام وصدور گواهی فراغت ازتحصیل برگزارشد. در پایان جلسه ازرتبه های اول دانشجویان شاهد و ایثارگر در مرکز نجف آباد به شرح زیر تقدیر به عمل آمد:

1-وحیده امیر تیموری فرزند جانباز 25% با معدل 50/17 دانشجوی ممتاز مقطع کارشناسی و اتمام این دوره در پنج ترم و رتبه اول سهمیه ایثارگری کنکور کارشناسی ارشد فراگیر 94 و پذیرش در رشته حقوق (جزا و جرم شناسی) در این مقطع.

2-زهرا قادری فرزند جانباز 25% دانشجوی مقطع کارشناسی با معدل 17/17

3-فاطمه عابدی فرزند جانباز 25% دانش آموخته  مقطع کارشناسی ارشد با معدل 98/16

 
کانال تلگرام